Motorky a bicykle pod ochranou.

Pre milovníkov bicyklov a motoriek všetkých kategórií je tu možnosť ochrániť svoje zdravie a majetok revolučným produktom.

Pre koho je technológia určená?

Ak ste šťastný majiteľ bicykla, e-biku, motorky, skútra, štvorkolky
alebo e-kolobežky, určite vám záleží na bezpečnosti vášho dvojkolesového či štvorkolesového miláčika. A tak sa ho snažíte aspoň manuálne zabezpečiť proti krádeži. Ak sa však na nejaký čas od neho vzdialite, vaša istota nemusí byť 100%-ná. Je vaše zabezpečenie proti krádeži dostatočné? Ste si istý, že váš bicykel či motocykel nájdete na mieste, kde ste ich opustili?
Buďte si istý s naším inteligentným systémom bikeAngel s alarmom
a GPS trackerom od slovenských vývojárov.

Mobilná aplikácia

Inteligentný systém pre monitorovanie a zabezpečenie bicyklov, e-bicyklov, motoriek, e-kolobežiek aj automobilov, ktorý pozostáva z miniatúrneho GPS zariadenia a mobilnej aplikácie.

Status zariadenia

Prejdená trasa

Priebeh Jazdy

Poloha

Poplach - krádež

Pohyb

Zaujal Vás vysoký komport a úroveň monitorovacieho systému pre Bikerov?

Ako to vidia klienti.

Referencie

Musím povedať, že moje rozhodnutie investovať do GPS do môjho Biku vznikla z vlastnej skúsenosti., ktorá skončila v nemocnici. Pri jazde dolu kopcom po lesnom chodníku sa mi zvrtol volant a skončil som v kríkoch z ktorých som sa nevedel dostať. Mobil mi pri tom páde vypadol z vrecka. Až po cca 2 hodinách išli okolo peší turisti takže mi pomohli vypratať sa z maléru. Našťastie to skončilo len prasknutou kľúčnou kosťou. Takže nechcem zažiť pocit bezmocnosti ak príde takáto chvíľa. Bikovanie napriek tomu milujem :
BraňoCyklooturista
Produkt nám doporučil kamarát, keď sme si vymieňali skúsenosti z výletov. S priateľom sme mali nepríjemný šmyk večer niekde pred Lubľanou. Hodilo nás to do cestného jarku kde bol dosť ťažký terén . Keď sme chceli zavolať pomoc tak sme nevedeli určiť presnú polohu, bola už tma a v tej chvíli nikto na ceste., kto by nám pomohol. Dostali sme sa z toho - malé odreniny už nerátam, ale veľmi nepríjemná situácia. Je super vedieťže je tu technika , ktorá zníži riziko úrazu či nevedomia.
MajkaFanúšička motoriek