REFERENCIE

Dekarbonizácia

Referencie - Dekarbonizácia

Vozidlo: Ford mondeo

Nájazd: 97 000 km

Emisná kontrola ukázala, že hodnoty dymivosti sú mierne nad normu. Odporúčanie na Secar, ktorý poskytuje Dekarbonizáciu vodíkom bolo pre mňa novinkou a priznám sa, že nebol som presvedčený, že to pomôže. Technici boli ústretoví a zodpovedali aj moje otázky k celej činnosti. Faktom, ale je že dymivosť kleslao 42% po aplikovaní Dekarbonizácie vodíkom ja som sa s autom dostal do zelených čísiel a aj motor ide akosi tichšie. Zaujímavé a tak jednoducho celý ten proces prebehol. Ste dobrí.

Sveťo  

Vozidlo: Mercedes 1845 - 12L

Nájazd: 820 000 km

Napriek mnohým opatreniam, ktoré znížili náklady na prepravu tovaru otázka ceny PHM je stále aktuálna. Preto sme sa rozhodli vyskúšať túto, zatiaľ nie známu technológiu Dekarbonizácie vmotora plynným vodíkom aby sme dopriali aj samotnému motoru kultivovaný a rovnomerný chod.

Ján SE

Vozidlo: Škoda Octavia 1,6

Nájazd: 160 000 km

Využil som Dekarbonizáciu vodíkom na základe odporúčania známeho, ktorý má opakovane pozitívnu skúsenosť s touto technológiou a pomohlo mu to prejsť cez Emisnú kontrolu s výrazne nižšími hodnotami emisií ako aj zo znížením spotreby PHM. Čo ma dosť oslovilo pri dnešných cenách PHM. Jednoznačne môžem potvrdiť zlepšenie  citlivosti plynového pedála ako aj tichší chod motora. Chvíľu odsledujem ale už len podľa týchto prvých poznatkov som presvedčený o pozitívnom vplyve aj na úsporu PHM. 

Luboš - MA

Vozidlo: IrisBus - 8L

Nájazd: 328 000 km

Dekarbonizáciu vodíkom, vyskúšala naša spoločnosť z dôvodu problémov na Emisnej kontrole. Autobusy majú časté zastávky a státia pod zapnutým motorom. Po aplikovaní Dekarbonizácie vodíkom autobusy nielen že prešli cez EK ale zlepšili sa aj vlastnosti chodu motora. Super je že technici zo Secaru vedie s touto technológiou prísť k nám na strediská  kde sú autobusy odstavené.

Viliam TT

Vozidlo: Renault

Nájazd: 82 000 km

Záleží mi na tom aby mi moje auto slúžilo a doprajem mu všetku preventívnu starostlivosť. Secaráci ma presvedčili, že Dekarbonizácia vodíkom je rozumná investícia na zabezpečenie rovnomerného a plynulého chodu motora. Od aplikovania technológie je motor kľudnejší a lepšie reaguje na plynový pedál. Určite využijem možnosť a o ďalších 30 000km som tu opäť. Odporúčam aj ostatným.

Marek - DS

Vozidlo: Mercedes 350

Nájazd: 194 000 km

Neprešiel som cez Emisnú kontrolu , tak som vyhľadal chalanov zo Secaru, ktorí robia Dekarbonizáciu vodíkom. Za 30 minút bolo po procedúre. O dva dni som išiel opäť na opakovanú Emisnú kontrolu a čuduj sa svete pokles emisií v dymivosti o 62%. Dostal som sa pod maximílnu hodnotu ešte aj s rezervou. Super vecička tá dekarbonizácia. Prikladám protokoly z EK

Roman - BA

Vozidlo: BMW 3

Nájazd: 115 000 km

Emisie mi ukázali, že som nesplnil normu a budem musieť odstrániť vady tak aby som mohol ďalej jazdiť na 3. Navštívil som Secarákov v BA na Centre pre Dekarbonizáciu vodíkom a nechal som si dekarbonizovať motor. Presvedčili ma argumenty o vlastnostiach vodíka. Opakovaná emisná kontrola po necelých 2 týždňoch ukázala až 14% hodnoty pod maximálom. Tak tomu hovorím pecka. A ďalšie 2roky v pohode :-), odporúčam je to len 30 minút a bez čakačky.

Braňo

Vozidlo: Audi A4

Nájazd: 64 000 km

Super pocit keď Vám auto opäť šlape ako po masle. Jazdím podstatne viac mestké cesty a bolo cíťiť, že motor nie je už taký živý ako na začiatku. Známi mi odporučil aby som sa zastzavil u chalanov v Secare, že to robia už nejaký ten rok. Musím potvrdiť , že Dekarbonizovaný motor vodíkom, zjavne ožil a zas je to pohodička.

Držím palce nech sa vodíku darí

Šaňo-NR

Vozidlo: Seat Toledo - 1,6L

Nájazd: 215 000 km

Je to super, neveril som že to bude fungovať , neprešiel som cez Emisná kontrolu namerali mi vyššie CO a dymivosť . Po aplikovaní 30 minútovej Hydrogén Dekarbonizácie som sa opäť vrátil na kontrolu Emisií a servisný technik neveril vlastným očiam. Všetko bolo nižšie v prieme o 25%. Takto si budem opäť užívať svoje 4 kolesá.
Určite sa o rok zastavím opäť, vrelo odporúčam

Miloš

Vozidlo: VW Golf - 2L

Nájazd: 152 000 km

Zdedila som 5-kového VW Golfa, bol lenivý a slabo ťahal. Kamarát mi poradil , nech vyskúšam Hydrogén Dekarbonizáciu. No a teraz mám pocit že mám nové auto, podstatne lepšie zrýchľuje. Pozdravujem technikov, postarali sa a boli trpezlivý na moje "profi" otázky. Budem šíriť ďalej.

Hanka

Vozidlo: Honda CRV - 1,5L

Nájazd: 147 000 km

S výsledkom úplná spokojnosť.
Tichší chod motora, citeľne lepší výkon, pokles spotreby nafty o 0,4 l/100 km.

František

Vozidlo: Peugeot 206 1,4L

Nájazd: 185 000km

Ahoj všetci, milé prekvapenie do teraz som o takejto možnosti nikde nepočul. Nakoľko si dávam záležať na mojom aute aby bolo vždy v poriadku, predsa len ten karbón nezastavíš. Hydrogén cleaning je super vec, doporučujem - Pežotík má do kopca silu nemusím podraďovať. Škoda , že sa viac nepropaguje nemuseli by sme toľko míňať za výmeny filtrov.

Patrik

Vozidlo: Audi Q3 - 2,0L

Nájazd: 129 000km

Som nadšenec audi a toto je rodinný miláčik. Skôr je to mestské auto ale aj tak naň nedám dopustiť. Secar poznám už dlhé roky a vnímam ho ako korektného partnera. Tak som to vyskúšal len zo zvedavosti. To auto hneď po Dekarbonizácii bolo živšie. myslím že manželka to ocení. Som rád , že som sa opäť v Secare nezmýlil. Keď už prídu na trh s niečím novým tak to stojí za to.

Milan

Vozidlo: Ford Mondeo - 2,2L

Nájazd: 186 500km

Ste sa zbláznili, to čo ste mi za 30 minút spravili s Autom. Však to, ako by mi dali nejakú formulu či čo. Fakt som sa zľakol, trochu pridám plyn a ide ako strela. Musím to predýchať ale super. Že to tu nebolo skôr.

Števo

Vozidlo: BMW 535 - 3,0 L

Nájazd: 96 000km

Jazdím rád rýchlo a myslím , že mi to aj moje auto umožňuje. Chalani zo Secaru priniesli nejaký veľký modrý stroj s onačením HCC 5000, vytiahli z neho hadicu a strčili ju do sania a nechali bežať motor. Po 30 minútach stroj vydal zvukový signál a vypol sa. Sadol som do auta a urobil v areály malú jazdu. Je to cítiť na plynovom pedále je jemnejší auto hneď vystrelí. Ak to naozaj vydrží tých 30 000km tak to budem praktizovať každý rok. Žiadna chémia a vymieňanie oleja. Ekológia priatelia.

Rišo

Vozidlo:  Volvo XC 60 - 2,0 L  

Nájazd: 75 000km

Čítal som o tejto technológii v zahraničných odborných časopisoch. Celkom to dobre obhajovali. Moje auto nemá toľko nabehané ale doporučujú to už po 40 000km alebo po roku jazdenia. Pocity sú také neutrálne, zatiaľ výnimočnú zmenu v chode motora nepociťujem, určite to nie je horšie. Pozitívny postreh je že už druhý krát som natankoval plnú nádrž a počítač na palubovke mi ukázal o 100km vyšší dojazd ako pred Dekarbonizáciou Vodíkom. Asi niečo na tom bude. Uvidím koľko nádrží mi to vydrží. Myslím že je to reálna alternatíva ako ušetriť na DPF filtroch a tryskách ktoré vám o záruke vymenia za pekné peniaze. Doporučujem

Andrej

Vozidlo: Autobus MAN - 10L

Nájazd: 259 000km

Chcel by som touto cestou poďakovať chalanom z Hydrogén Carbon Cleaningu za vyriešenie môjho problému. Používam autobusy na prepravu ľudí a každý deň prestoja ma stojí pekné peniaze. Neprešiel som Emisnou kontrolou ohľadne vysokej dymivosti , Hodnota bola 2,4 hrozilo že autobus bude 2 týždne odstavený niekoľko sa plánovala výmena filtrov ktoré sa museli objednať. tak som skúsil Dekarbonizáciu od SECARu a neuveriteľné 0,99 hodnota dymivosti. Max hodnota bola 1,2!!!. Neviem ako to ten stroj urobil za 50 minút ale mne vytrhol tŕň z päty a ušetril aspoň 3000eur.

Michal

Vozidlo: Škoda Fabia

Nájazd: 72 500km

Neprešiel som cez emisnú kontrolu a ani po Dekarbonizácii Vodíkom som sa nedostal pod povolenú normu. Ale musím priznať, že účinok toho veľkého stroja HCC5000 bola veľmi dobrá, len asi tých usadením a problémov v motory bude viac. Pôvodná hodnota pred čistením bola 7,2 a po dekarbonizácii klesla na 3,1. Max povolená hodnota bola 2,8. Ale aj tak Ďakujem aspoň má servis nebude toľko stáť ako sa plánovalo. Asi som to mal dať spraviť pred rokom bolo by to podstatne lepšie.

Odporúča

Robo

Vozidlo: BMW3

Nájazd: 187 300km

Kamarát mi poradil zastaviť sa na Dekarbonizácii vodíkom v SECARe, vraj mu auto lepšie ťahá a ja mám ešte k tomu aj pred emiskou, tak som to skúsil. Musím povedať , že som od toho moc neočakával ale oplatilo sa . Emiskou som prešiel, čo potešilo a auto má naozaj lepší ťah. Uvidím časom. Ale inak fajn môj bavoráčik si ešte ponechám.

Noro

Vozidlo: Minicooper

Nájazd: 69 500km

Čítal som príspevky na Facebooku ohľadne dekarbonizácie, všetky možné varianty. Nie som zástanca chémie tak som išiel do toho vodíka. Chalan pri obsluhe má prehľad o všetkých motoroch asi už nejaké skúseností má. Aj mi poradil s technickým problémom v zapaľovaní. Ubehol som už cca 350km a auto je naozaj kľudnejšie na rovinke ho nešetrím je to cítiť niečo sa s tým vodíkom muselo zlepšiť.

Kamil – držte sa!

Vozidlo: VW Multivan

Nájazd: 210 000km

Kúpil som tohto multivana a mal najazdených už 210 000 km . Je to už dospelák má 9 rokov ale vyzerá celkom dobre. Tak som mu doprial na odporúčanie vodíkovej dekarbonizácie. Poznatok čo mám po 1500km to auto má dlhší dojazd odhadujem na jednu nádrž 15% viac km . Som spokojný aj technik bol znalý.

Neváhajte oplatí sa

Pozdravuje Šaňo