SECAR SAT Premium

Vyhľadávacie systémy ukradnutých vozidiel

Modelová rada: SECAR SAT Premium 

SECAR SAT Premium prestavuje najvyššiu radu vyhľadávacích systémov, ktorý sa skladá z 3 technológií. GPS v spojení s GSM a Rádiolokáciou umožňujú vyhľadanie vozidla aj v ťažko prístupných / dobre ukrytých miestach, prípadne v miestach, kde nie je dostupnosť GPS/GSM signálu.

Súčasťou systému je aj mobilná aplikácia, ktorá ponúka oprávnenej osobe zistiť reálny stav vozidla, aj keď ho nemá priamo pod kontrolou. Tak ako u ostatných modelov vyhľadávacích systémov je možné v prípade straty / odcudzenia kľúča od vozidla systém aktivovať na diaľku prostredníctvom 24- hodinového dispečérskeho centra SECARu.

Signál o zmene polohy vozidla bez prítomnosti originálneho kľúča od vozidla vyvolá poplach, ktorý je automaticky prenesený na 24-hodinový dispečing spoločnosti SECAR. Informácia o narušení vozidla je následne odoslaná na mobilný telefón majiteľa vozidla. Overuje sa oprávnenosť poplachu a na základe výsledku vykoná operátor 24-hodinového centra potrebné kroky na lokalizáciu a dohľadanie odcudzeného vozidla.

Ukážky aplikácie

Ďalšie vyhľadávacie systémy

Stiahnite si ebook zadarmo

ZABEZPEČENIE AUTA

povinnost alebo rozumná investicia

Mnohí si položia túto otázku až pri objednávaní nového auta. Prečo sa zabezpečenia bojíme, prečo ho nechceme? Máme strach, že sa nám môže niečo stať?

Ebook nabitý poznatkami a rozborom tematiky zabezpečenia auta.