Easy - Jack

Vyhľadávacie systémy ukradnutých vozidiel

Modelová rada: Easy - Jack

Modelová rada Easy-Jack (2020)  je najmladšou verziou vyhľadávacej a zabezpečovacej techniky. Spája technológie rádiolokácie a Wifi verejných sietí do jedného základného bezpečnostného celku s ochrannými funkciami pre odtiahnutie vozidla, a lokalizovanie polohy vozidla v nastavených intervaloch.  Easy-Jack ako bezdrôtová technológia ponúka svojmu užívateľovi veľmi jednoduché ale vysoko efektívne zabezpečenie zamerané na 2 kritické body každej krádeže akými sú rušenie GPS/GSM signálu a deštrukcia samotného bezpečnostného zariadenia. Easy-Jack tak vytvára pre klienta vysoký užívateľský komfort.  V praxi to znamená, že Easy-Jack nemožno vo vozidle lokalizovať ani po drôte ani rušením  a vozidlo je  možné dohľadať po celej Európe.

Vo vozidle je nainštalovaný špeciálny čip, ktorý je schopný poschytovať ochranu majetku bez privedenia externého napájania. Svojmi rozmermi je tak malý, že jeho identifikácia v interiéry vozidla je veľmi náročná. Je takmer neviditeľný. V prípade ak dôjde ku krádeži vozidla, je potrebné informovať o tejto skutočnosti 24-hodinový dispečing spoločnosti SECAR, ktorého obsluhy zabezpečí aktiváciu čipu na hustejší vysielací interval. Následne podľa lokality (štátu) kde je posledná poloha čipu  operátor vykoná potrebné opatrenia. O priebehu priebežne informuje majiteľa vozidla. 

 Klientska podpora:
Lokalizácia v celej Európe

Spoločnosť SECAR pripravila pre všetkých svojich klientov a užívateľov GPS systémov  Easy-Jack  novú mobilnú aplikáciu, ktorá prinesie nový rozmer do získania informácii o stave vozidla počas Vašej neprítomnosti. Aplikáciu Easy Secar app je možné  získať len registráciou do klientskej zóny prostredníctvom vygenerovaného mena a hesla.

Inštaláciou tejto aplikácie získate:

  • Informáciu o polohe vozidla
  • Aktuálny stav baterie EasyJack
  • Zaradenie vozidla do stráženia

Ukázky aplikácie

Ďalšie vyhľadávacie systémy

Stiahnite si ebook zadarmo

ZABEZPEČENIE AUTA

povinnost alebo rozumná investicia

Mnohí si položia túto otázku až pri objednávaní nového auta. Prečo sa zabezpečenia bojíme, prečo ho nechceme? Máme strach, že sa nám môže niečo stať?

Ebook nabitý poznatky a rozborom tematiky zabezpečenia auta.